матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Шагова дискваліфікували на 10 матчів

Хокеїста покарали за грубу лайку

Білоруського захисника "Донбасу-2" Олексія Шагова дискваліфіковано на десять матчів. Відповідне рішення прийняв суддівсько-дисциплінарний комітет ПХЛ, повідомляє прес-служба ліги.

Під час матчу, між "Донбасом-2" та "Левами" (2:3Б), що відбувся 22 вересня, суддя матчу Олексій Глуховський покарав Шагова за підніжку двохвилинним вилученням.

Замість того щоб виконати рішення арбітра, захисник донеччан почав сперечатися з ним, використовуючи ненормативну лексику і образи, за що був покараний дисциплінарним штрафом (10 хвилин). Не зважаючи на це, Шагов продовжив суперечку, відмовляючись виконувати рішення судді, супроводжаючи це нецензурною лайкою. Суддя застосував проти нього дисциплінарний штраф до кінця гри (20 хвилин). Після цього, проїжджаючи повз арбітра, гравець "Донбасу-2" замахнувся на нього ключкою, за що дістав ще одне покарання - матч-штраф (25 хвилин) за фізичний контакт з суддею.

СДК у свою чергу вирішив не залишати без уваги поведінку хокеїста і дискваліфікував його на 10 матчів, з яких чотири він повинен обов’язково пропустити без можливості грошової компенсації, а шість наступних ігор можуть бути замінені на грошову компенсацію у розмірі 12 тисяч гривень.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров