Сейчас 2 1
Завтра 16 4

Шайба Федорова ЦСКА не врятувала

"Женева" пробилася до півфіналу

44-річний генеральний менеджер ЦСКА Сергій Федоров відзначився закинутою шайбою у матчі з "Женева-Серветт" на Кубку Шпенглера.

Федоров ще у жовтні підписав з "армійцями" контракт гравця терміном до кінця сезону, однак у чемпіонаті КХЛ досі так і не зіграв, а на турнірі у Швейцарії провів вже другий матч.

Голу ветерана російського хокею ЦСКА для перемоги не вистачило. Москвичі поступилися господарям у овертаймі з рахунком 3:4. Переможним став гол Каспарса Даугавіньша, який оформив у зустрічі дубль.

"Женева-Серветт" посіла перше місце в групі Торріані і вийшла одразу до півфіналу, а ЦСКА з другого місця потрапив до чвертьфіналу, де зіграє з "Вітковіце".