Шайба Овєчкіна не врятувала "Вашингтон" від поразки

"Бостон" вириває перемогу на виїзді
17 апреля 2012г. 10:01

"Бостон Брюїнз" у третьому матчі серії 1/8 фіналу плей-офф НХЛ здобув перемогу над "Вашингтон Кепіталз" (4:3) і вийшов вперед у серії з рахунком 2-1.

Початок зустрічі виглядав досить оптимістичним для господарів - на 16-й хвилині першого періоду росіянин Олександр Сьомін закинув свою першу шайбу у цьогорічному плей-офф, відкривши рахунок у зустрічі.

На самому початку другої двадцятихвилинки "Бостон" відігрався, точним кидком відзначився Річ Певерлі. Проте вже через 13 секунд Овєчкін, визнаний згодом третьою зіркою матчу, знову вивів "Вашингтон" вперед (2:1). А незабаром завдяки шайбі Деніела Паіля чинні володарі Кубка Стенлі знову вирівняли становище.

У завершальній третині матчу на кидок Брайана Ролстона (41-а хвилина) "Кепіталз" відповіли шайбою Брукса Лайча (54-а), але овертайму вони так і не дочекалися - на 58-й хвилині зустрічі Здено Хара зробив рахунок у матчі 4:3.

Наступна гра серії відбудеться 19 квітня у Вашингтоні.