Шуплер: Два періоди зіграли непогано, а третій - провалили

Наставник "Донбасу" зробить висновки
17 октября 2012г. 20:04

Донецький "Донбас" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ проти астанинського "Бариса" непогано відіграв лише перші два періоди, констатував головний тренер української команди Юліус Шуплер.

"

Перші два періоди для моєї команди були непоганими, грали на рівних. Команда виконувала поставлені завдання. За рахунку 1:2 створили моменти, але не реалізували їх. В останньому періоді припустилися критичних помилок, які вплинули на результат. Прикро, що сьогодні зазнали найбільшої поразки. Нам треба розібратися і зробити аналіз
", - підкреслив Шуплер.

Крім того, тренер зауважив, що з нападником команди Лукашом Кашпаром усе гаразд і травма не серйозна, однак виставляти його на гру ще зарано.

Наставник "Бариса" Володимир Крикунов, у свою чергу, зізнався, що перед матчем дещо побоювався за результат.

"

Після двох перемог ми трохи побоювалися, що хлопці не налаштовані на результат. "Донбас" - хороша команда, укомплектована кваліфікованими гравцями. Добре, що наші хлопці налаштувалися і перемогли. Два періоди виявилися важкими
", - наголосив Крикунов.

Нагадаємо, що у сьогоднішньому матчі регулярного чемпіонату "Донбас" на виїзді поступився "Барису" з рахунком 1:6.