матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Шуплер: Ми давно йшли до такої гри

Наставник провів розмову з кожним хокеїстом

Хокеїсти донецького "Донбасу" виконали настанови головного тренера Юліуса Шуплера у матчі з "Сєвєрсталлю", про це він заявив на післяматчевій прес-конференції.

"Ми давно шукали цей шлях до вдалої реалізації гольових моментів, до реалізації чисельної переваги. Хлопці вистояли і у меншості. Все це після індивідуальних розмов з кожним хокеїстом. Вони активно підійшли до цього, зрозуміли, що відступати нікуди. Хлопці зіграли за завданням. Трохи нам не допомагала фортуна у деяких моментах, були моменти, які нам треба було подолати. Хлопці дуже старалися, зіграла свою роль психологічна підготовка і установка на гру", - так прокоментував Шуплер перемогу своєї команди.

За його словами, на хокеїстів "Донбасу" в останніх матчах психологічно тиснули результати попередніх ігор, коли команда програвала за булітами або з різницею в одну шайбу. Тому нинішня перемога для донеччан була особливо важливою.

"Всі зіграли дуже активно й агресивно, я це дуже ціную. Радий, що добре зіграли в обороні. Порадувала дуже хороша реалізація моментів. Сьогодні здорово стояв Ерсберг. Хочу подякувати своїм хлопцям", - наголосив Шуплер.

Нагадаємо, що напередодні ввечері "Донбас" удома здобув впевнену перемогу над череповецькою "Сєвєрсталлю" з рахунком 4:1, що дозволило підопічним Юліусу Шуплера піднятися на одну сходинку у турнірній таблиці.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров