Шуплер шукає забивного форварда

"Донбас" планує підсилити ще дві позиції

Донецькому "Донбасу" потрібен хороший захисник, а також забивний форвард. Про це повідомив головний тренер донеччан Юліус Шуплер у інтерв’ю прес-службі клубу.

"Ми вже говорили, що нам потрібен один гравець на позицію захисника. Потрібен такий хокеїст, який братиме участь у реалізації чисельної переваги, який би був одним з лідерів команди. Бажано, не старший 30 років. Також потрібен забивний нападник", - наголосив Шуплер.

У той же час наставник "Донбасу" поки не хоче називати імена тих хокеїстів, які залишать команду за результатами збору у Фінляндії.

"Ми кожен день все більше і більше дізнаємося про рівень майстерності і потенціал кожного з гравців. Це ті елементи, які складуть загальну картину. Є молоді гравці, які мають хороші перспективи, є ті, хто відразу потрапить до основного складу. Поки я не хочу про це говорити. Ці висновки ми зробимо після останнього тренування", - відзначив тренер.

Нагадаємо, перша команда хокейного клубу "Донбас" проходить передсезонний збір у фінському Валкеакоскі, який триватиме до 29 липня.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров