матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

Швеція оприлюднила остаточний склад

У збірній гратимуть 14 представників НХЛ

Тренерський склад збірної Швеції на чолі з Пером Мортсом оголосив остаточний склад збірної на домашній чемпіонат світу.

Серед 25 хокеїстів найбільше представників Національної хокейної ліги – 14. Це голкіпер "Баффало" Юнас Енрот, якого в разі чого підстрахують представники шведського чемпіонату Віктор Фаст з АІКа та Крістофер Нільстроп з "Ферьєстаду".

Вісімку захисників склали брати Кронвали Ніклас з "Детройта" та "Стаффан" з "Сєвєрсталі", маститі Віктор Хедман та Ерік Карлсон з "Тампа-Бей" та "Оттави" відповідно, Джонатан Еріксон з "Детройта", Ніклас Хьяльмарссон з "Чикаго", а також представники шведських "Брюнеса" та "Ферьєстаду" Матіас Екхольм та Юнас Бродін відповідно.

З-поміж нападників привертає до себе увагу НХЛівська вісімка на чолі з капітаном "Оттави" Даніелем Альфредсоном, якому активно будуть допомагати штурмувати ворота опонентів Віктор Сталберг і Маркус Крюгер з "Чикаго", Луї Карлссон з "Далласа", одноклубник Альфредссона Якоб Сільвеберг, один з лідерів "Детройта" Хенрік Зеттеберг, Габріель Ландеског з "Колорадо" та четвертий представник команди з американського міста моторів Юхан Франсен.

Дещо поступаються в гучності своїх прізвищ шість інших форвардів - представники Елітсерії Юхан Ларсон, Калле Ярнкрок, Джоель Лундквіст й Фредерік Петерссон, а ще добре відомі вітчизняним фанам через виступи в КХЛ Патрік Закріссон і Ніклас Перссон.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров