Швейцарія розгромила збірну Казахстану

Казахи спромоглися лише на один гол

Збірна Швейцарії розпочала свій виступ на чемпіонаті світу-2012 з розгрому збірної Казахстану.

Матч між цими командами, що пройшов у суботу в Гельсінкі, закінчився з рахунком 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) на користь швейцарців. У складі їхньої збірної одразу двоє хокеїстів відзначилися дублями - Рутеманн (10 та 33 хвилини) і Страйт (12, 25). А останню шайбу у ворота казахів провів дю Буа (37).

Збірна Казахстану змогла лише одного разу вразити ворота суперника. Голом відзначився Савченко на 22 хвилині.

Після цього поєдинку збірна Швейцарії приєдналася до США, Канади та Фінляндії, у яких по три очки. А Словаччина, Білорусь, Казахстан та Франція - аутсайдери гельсінської групи після першого кола. У активі цих збірних поки що очок немає.