Вчера 12 5
Завтра 19 0

"Сибір" дивом врятувався у матчі з "Динамо"

За дві хвилини відіграли дві шайби

Новосибірський "Сибір" на останніх хвилинах домашнього матчу з московським "Динамо" зумів переломити хід гри і вирвати перемогу за булітами.

Поєдинок, що пройшов 19 листопада, закінчився з рахунком 4:3Б (0:1, 0:1, 3:1, 0:0, 1:0).

У складі "Динамо" голами відзначились Олександр Овечкін (4-та хвилина), Кирило Князєв (36-та) та Ніклас Бекстрем (54-та).

Новосибірці ж не могли закинути бодай шайбу до 48-ї хвилини, коли на радість місцевим уболівальникам закинув Олександр Романов. Однак вони на цьому не спинилися, і зусиллями Йорі Лехтері (59-та) та Івана Лекомцева (60-та) зуміли зрівняти рахунок і перевести гру у овертайм.

Долю матчу вирішили у підсумку післяматчеві буліти, сильнішими у яких були господарі. Переможний буліт реалізував Артурс Кулда.

Завдяки цій перемозі "Сибіру" (53 очки) вдалося обігнати у турнірній таблиці Сходу "Нєфтєхімік" і піднятися на шосту сходинку. "Динамо" продовжує лідирувати на Заході. У підопічних Олега Знарка 74 набраних бали.

Нагадаємо, що "Сибір" переміг "Динамо" і у першому, московському, протистоянні (3:2ОТ).