Вчера 11 5
Завтра 16 4

"Сибір" переміг і очолив турнірну таблицю КХЛ

"Сєвєрсталь" пропустила три сухі шайби

Новосибірський "Сибір" здобув вже шосту перемогу поспіль, на цей раз здолавши череповецьку "Сєвєрсталь" у рамках чемпіонату КХЛ. Ця перемога дозволила команді Дмитра Квартального вийти на першу сходинку турнірної таблиці.

Матч, що пройшов на однойменній арені у Новосибірську, завершився з рахунком 3:0 на користь "Сибіру".

Шайби у господарів закинули Артурс Кулда (3-я хвилина), Крістіан Кудроч (5) та В’ячеслав Солодухін (37).

Відзначимо, що на 8-й хвилині поєдинку Пахрудін Гімбатов і Крістіан Кудроч влаштували бійку, за що були покарані 17-ти та 5-ти хвилинними штрафами відповідно.

Нагадаємо, що свій попередній матч "Сибір" виграв у мінського "Динамо" 2:1, а "Сєвєрсталь" перемогла "Амур" 3:1.