Завтра 10 5

"Сибір" перервав переможну серію "Динамо"

Лехтеря стає другим у списку бомбардирів

20-річний захисник "Сибіру" Микита Зайцев поставив крапку одразу і в зустрічі з "Динамо" і у восьмиматчевій переможній серії москвичів у КХЛ.

Матч між "Динамо" та "Сибіром", що пройшов 16 жовтня у столиці Росії, закінчився перемогою у овертаймі гостей з Новосибірська з рахунком 2:3ОТ (1:0, 0:0, 1:2, 0:1).

На п’ятій хвилині поєдинку Михайло Анісін вивів "динамівців" уперед. Після чого тривалий час ні гості не могли зрівняти рахунок, ні господарі закріпити перевагу.

"Сибіру" вдалося відігратися на 54-й хвилині після голу Антона Малишева, а ще за дві хвилини вийти уперед - відзначився Йорі Лехтеря. Проте на 58-й хвилині Дмитро Пестунов, зрівнявши рахунок, перевів гру у овертайм.

Переможну для новосибірців шайбу у ворота Олексія Волкова закинув Микита Зайцев на 3-й хвилині додаткового часу.

Попри поразку чинні володарі Кубка Гагаріна з 36 очками продовжують очолювати турнірну таблицю як Західної конференції, так і чемпіонату КХЛ в цілому. "Сибір" же з 31 очком йде другим на Сході, так само як його нападник Йорі Лехтеря вийшов на друге місце у списку бомбардирів КХЛ.