Новость

Сімчук: "Донбас" може пробитися у плей-офф КХЛ

| Хоккей

Донецьку буде нелегко

Донецькому "Донбасу" буде під силу пробитися до плей-офф КХЛ у першому ж сезоні у лізі. Таку думку висловив Костянтин Симчук, відомий український воротар, за плечима якого великий досвід виступів за команди російської Суперліги, нині - КХЛ.

"Я думаю, що Донецьку буде нелегко, але вважаю, що їм під силу буде потрапити до плей-офф у цьому сезоні. Що стосується СКА, "Динамо", я думаю, що у будь-якому випадку для популяризації хокею в Україні, зокрема у Донецьку, це безумовно плюс, коли такі команди будуть заїжджати. Все-таки зірки", - розповів Симчук.

Він переконаний, що хокеїсти нинішнього складу "Донбасу" будуть проявляти багато самовіддачі, зокрема українці, яким потрібно буде себе проявити у КХЛ.

"Рівень українських гравців досить таки серйозний. Той же самий Сергій Варламов - це дуже досвідчений гравець, професіонал, якому знову ж таки є що доводити. Я думаю, у КХЛ він і може і повинен показати хорошу гру. Саша Матеріхун, який поки що себе до кінця не реалізував, у якого є потенціал, який може додати і повинен додати. Я особисто Сашу дуже поважаю як гравця, як професіонала, як майстра, і бажаю йому у цьому сезоні зробити крок уперед і довести, що він може грати на такому рівні", - наголосив український голкіпер.

Комментарии (0)
Новости партнеров