Завтра 1 1
Завтра 1 1

СКА не залишив каменя на камені від "Салавату"

Тарасенко відзначився у першому ж матчі

Пітерський СКА у матчі регулярного чемпіонату КХЛ здобув більш ніж переконливу перемогу над уфимським "Салават Юлаєв".

Зустріч, що відбулася 27 вересня у льодовому палаці Санкт-Петербурга, завершилася з рахунком 7:2 (0:1, 4:1, 3:0) на користь господарів.

Хокеїсти "Салавату" першими вийшли вперед, завдяки швидкому голу Ігоря Мирнова вже на 3 хвилині матчу. У середині другого періоду Мирнов оформив дубль. У СКА влучними кидками відзначилися Петр Пруха (25-а хвилина), Федір Федоров (26), Ігор Макаров (27), Патрік Торесен (27), Дмитро Калінін (45), Кевін Даллмен (47) та Володимир Тарасенко (50).

Відзначимо, що Тарасенко закинув шайбу у першому ж поєдинку після повернення у пітерський клуб. Крім того, щоб вразити ворота Вадима Тарасова йому знадобилося лише три хвилини. Саме стільки часу 20-річний нападник провів на льоду за весь матч.

Нагадаємо, що свій попередній поєдинок СКА виграв у московського "Динамо" 3:1, а "Салават Юлаєв" програв "Трактору" 1:4.