Сейчас 1 0
Завтра 15 0

СКА переміг вп’яте поспіль

"Сибір" поступився на власній арені

Пітерський СКА здобув п’яту поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті КХЛ, перегравши на виїзді "Сибір".

Матч, що пройшов 23 грудня у Новосибірськьку, закінчився з рахунком 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) на користь гостей. Ще у дебюті зустрічі у СКА відзначився Патрік Торесен (1-ша хвилина), а потім перевагу "армійців подвоїв" Петр Пруха (8-ма хвилина). За "Сибір" єдину шайбу закинув Віктор Другов (57-ма).

Таким чином, СКА закінчив свою останню виїзну серію року трьома перемогами із загальним рахунком 12:4. Пітерська команда йде на 3-й сходинці у турнірній таблиці Західної конференції, маючи у своєму активі 76 очок.

"Сибір" з 53 набраними балами восьмий на Сході.