СКА розім’явся на "Кузні"

Пітерці здобули четверту перемогу поспіль

Пітерський СКА у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ здобув переконливу перемогу над новокузнецьким "Металургом".

Зустріч, що пройшла 15 жовтня у Санкт-Петербурзі, завершилася перемогою пітерців із рахунком 4:2 (0:1, 1:1, 3:0).

Шайби у складі переможців закинули Патрік Торесен (37-ма хвилина), Петр Пруха (41), Тоні Мортенссон (46) та Олексій Семенов (47). "Кузня" відповіла голами Ренді Робітайла (14) та Юрія Назарова (25).

Відзначимо, що на 45-й хвилині зустрічі за небезпечну атаку суперника до кінця гри був вилучений захисник "Металурга" Олексій Гришин.

Нагадаємо, у своєму попередньому матчі регулярного чемпіонату СКА переміг "Автомобіліст" 6:5, а "Металург" програв московському "Динамо" 2:3.