СКА зазнає другої поразки поспіль

Сімаков виборов перемогу для "Автомобіліста"
29 августа 2012г. 17:22

Минулорічний переможець "Відкритого кубка Донбасу" СКА з Санкт-Петербургу зазнав другої поразки на нинішньому турнірі у Донецьку.

Цього разу армійці у овертаймі програли єкатиринбурському "Автомобілісту" з рахунком 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1). Відзначимо, що вже на п’ятій хвилині зустрічі СКА повів у рахунку завдяки голу у виконанні Глазачева, на початку другого періоду Макаров подвоїв перевагу пітерців, які у той момент грали у більшості. Однак за три хвилини після цього Шпирко одну шайбі відіграв, при чому також у більшості. А рівновагу у зустрічі відновив Страка на 43-й хвилині поєдинку.

Переможну шайбу у овертаймі на свій рахунок записав Олексій Сімаков.

Відзначимо також, що на 51-й хвилині Максим Афіногенов не реалізував штрафний кидок.

Нагадаємо, що у своєму першому поєдинку на "Відкритому кубку Донбасу" СКА поступився череповецькій "Сєвєрсталі" з рахунком 1:3. "Автомобіліст" же свій дебітний матч виграв, обігравши при цьому у серії післяматчевих буллітів господарів турніру ХК "Донбас".