Сегодня 7 7
Завтра 10 7

СКА здобув першу перемогу у Донецьку

"Армійці" здолали пражан лише за буллітами

У першому матчі п’ятого ігрового дня на "Відкритому Кубку Донбасу" пітерський СКА у відчайдушній боротьбі зміг вирвати перемогу у празького "Лева" - 5:4Б (1:2, 3:0, 0:2, 0:0, 1:0).

Поєдинок для СКА розпочався напрочуд не вдало. Вже на 8-й хвилині рахунок був 0:2 не на їхню користь. Спочатку Сурови на 2-й хвилині, а потім Врана на 8-й точними кидками вразили ворота "армійців". Та на 9-й хвилині СКА спромігся одну шайбу відіграти - Афіногенов закинув четверту шайбу для СКА на турнірі.

У другому періоді "армійці" реабілітувалися. На 22-й хвилині засуллями Воробйова та Макарова рахунок став - 2:2. У середині двадцятихвилинки "Леви" мали нагоду вириватися вперед, але Штепанек, вийшовши далеко з воріт, їм завадив. На 28-й хвилині СКА робить "камбек". Спочатку Пруха сильним кидком цілить у порожній кут, а за хвилину до закінчення періоду Чудинов невідпорним кидком перевагу подвоює. Голкіпер був бессилий - 4:2.

Третій відрізок розпочався з травми Порселанда, якому у руку влучила шайба. На 48-й хвилині Мікуш реалізував більшість та скоротив відставання - 4:3. А за сім хвилин до фінальної сирени Свобода рятує пражан від поразки - 4:4.

У овертаймі обидва суперника відзначитися не спромоглися, хоча нагоди мали, тому командам довелося виконувати післяматчеві штрафні кидки. Пражани не змогли реалізувати жодного булліта, а Федоров потужним пострілом приносить пітерському СКА першу перемогу на турнірі.