Скотт Хартнел вміє не тільки добре битися

Найкращий снайпер "Філадельфії" Скотт Хартнел відкрив рахунок у матчі проти "Торонто".
10 февраля 2012г. 11:47

Господарі льоду цієї ночі, у матчі проти "Торонто", таки перервали свою невдалу серію з трьох поразок поспіль. Після голу Хартнела у середині першого періоду, команди закинули ще шість шайб. При чому всі вони закидалися у другій третині гри. На результативні кидки філадельфійців Максима Тальбо, Клада Жиру і Брейдена Шена, канадці відповіли двома голами Тайлера Бозака і шайбою Джефрі Лупула.

Відкидавшись у перших двох частинах гри, третю команди провели доволі пасивно. Отже, 4 : 3 "Філадельфія" у рідних стінах перемагає Торонто і закріплюється на 4 місці на сході. "Торонто", не зважаючи на поразку, продовжує втримувати у своїх руках останній білет у плей-офф - восьме місце у східній конференції.