"Слован" став на шляху "Локомотива"

"Залізничники" не наздогнали СКА

Братиславський "Слован" удома зумів обіграти лідера дивізіону Тарасова ярославський "Локомотив".

Матч, що пройшов 25 листопада у столиці Словаччини, закінчився з рахунком 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) на користь господарів. Перемогу їм принесли дубль Любора Гудачека (11-та та 41-ша хвилини) та гол Любомира Вишневськи (32-га).

У складі "залізничників" шайби на рахунку Еміля Галімова (21-ша) таНікласа Хагмана (37-ма).

Відзначимо, що за 8 хвилин до кінця третього періоду у гостей був прекрасний момент, щоб врятувати гру, коли вони протягом 30 секунд діяли вп’ятьох проти трьох суперників, але забити так і не змогли.

Таким чином, "Локомотив" з 58 очками йде на дурій сходинці у турнірній таблиці Західної конференції, поступаючись 3 очками СКА. "Слован" з 44 набраними балами - п’ятий на Заході.