Сегодня 5 2
Завтра 8 5

Словенія вириває перемогу на останніх секундах

Японія знову програє

Господарі чемпіонату світу у групі А першого дивізіону збірна Словенії не без труднощів переграла збірну Японії (4:2).

Рахунок у матчі відкрив Робар на 12-й хвилині матчу, а у другому таймі Родман подвоїв перевагу словенців. Однак японцям завдяки шайбам Танаки і Ямашити вдалося зрівняти рахунок. Від овертайму словенців врятував Краніч, який закинув шайбу на 59-й хвилині матчу. А за секунди до кінця поєдинку Разінгар встановив остаточний рахунок, закинувши четверту шайбу у ворота японців.

Перемігши у другому матчі чемпіонату світу японців, господарі чемпіонату приєдналися до лідерів першості Угорщини і Австрії. У кожної з команд тепер по 6 очок.