Завтра 1

"Сокіл" і "Донбас" готуються до нового бою

Моральна перевага на боці донеччан
17 марта 2012г. 15:01

"Фінальна серія плей-офф ПХЛ - це не спринт, а марафон", - сказав після першої гри "Сокола" та "Донбасу-2" головний тренер киян Олександр Годинюк. Якщо так, то виграє більш витривалий. Часу на відновлення між першим та другим поєдинками лише 20 годин.

Важко сказати про фізичну перевагу, проте перевага моральна наразі на боці чинних чемпіонів. Напевне, це можна сказати про воротарів. Костянтин Сімчук тричі пропускав прикрі шайби, які влітали між щитків.

Курйозний гол, коли шайба потрапила до сітки від ковзана гравця своєї команди, побував і в воротах Вадима Селіверстова, але в цілому голкіпер "Донбасу-2" діяв відмінно. Роботи у нього було чимало. "Сокіл" чи не вдвічі перестріляв "Донбас" - 37 кидків проти 20.

Незвично низькими стали показники штрафного часу. Дві хвилини в киян проти восьми у донеччан. Проте свою єдину більшість підопічні Олега Мікульчика таки реалізували.

Козир "Сокола" - Андрій Ніколішин. Повернувшись після чотириматчевої перерви, він двічі асистував партнерам.

Тим часом важка артилерія "Донбасу" - це без сумніву Андрій Міхнов. Після п’яти матчів плей-офф на рахунку форварда п’ять шайб. Дві з них влетіли у ворота Костянтина Сімчука.

Сьогодні у день другої гри 22 роки виповнюється захиснику "Донбасу" Валерію Васильєву. Чи буде це сумне, чи веселе свято дізнаємося зовсім скоро.

Нагадаємо, "Сокіл" програв "Донбасу-2" перший домашній матч фінальної серії плей-оф ПХЛ з рахунком 3:4.