"Сокіл" переміг головного конкурента

Чемпіонат ПХЛ, який брав паузу на час виступів збірної, відновився головним протистоянням вітчизняного хокею.

Чемпіонат ПХЛ, який брав паузу на час виступів збірної, відновився головним протистоянням вітчизняного хокею. "Донбас" приїхав у гості до "Сокола", аби використати останній шанс нав’язати киянам боротьбу за перемогу в регулярному чемпіонаті.

Бажання нам’яти боки суперникам було таке велике, що Олександра Побєдоносцева вилучили вже на першій хвилині. "Сокіл" з гостями теж не церемонився. Войовничість киян на собі відчули Сергій Бабинець та Олександр Зеленко. Рішучий настрій киян не змінився ні після втрачених моментів, ані після пропущеної шайби від Ільшата Ісхакова.

Програвши перший період, вихованці Олександра Годинюка вийшли настільки розлюченими на другий, що закинули три шайби поспіль. Андрій Ніколишин, Олександр Яковенко та Костянтин Касянчук по черзі засмутили голкіпера "Донбасу" Вадима Селіверстова. Натомість воротар "Сокола" стояв стіною, зруйнувати яку гості намагалися усіма способами. 3:1 на користь господарів - рахунок другого періоду, незважаючи на всі зусилля "Донбасу", не змінився і в завершальній двадцятихвилинці.

"Сокіл" виграв у донеччан п’ять матчів з шести. Киян можна вітати з перемогою в регулярці. Їх відрив від "Донбасу" зріс до дев’яти очок.