"Сокіл" почав відіграватись у серії з "Донбасом"

Донеччани зазнали поразки удома

"Донбас-2" програв "Соколу" у першому домашньому матчі фінальної серії плей-офф ПХЛ. Зустріч закінчилася з рахунком 4:0 на користь киян.

У поєдинку із "Соколом" "Донбас-2" підсилили гравці першої команди Олександр Матерухін та Дмитро Ісаєнко. У киян від стартових хвилин ворота захищав Ігор Карпенко.

У першому періоді ані у нього, ані у Вадима Селіверстова серйозної роботи не було. На відміну від попередніх поєдинків, найцікавіше розпочалося у другій двадцятихвилинці. Спочатку Вадим Шахрайчук кидком від синьої лінії відкрив рахунок у матчі. Не обійшлося тут без рикошету. Невдовзі Сергій Черненко перевагу гостей подвоїв. За хвилину Костянтин Касянчук втретє у матчі запалив червоне світло за воротами "Донбасу". Після цього Олег Микульчик замінив Вадима Селіверстова на Євгена Напненка.

Та і другий голкіпер "Донбасу" відстояти насухо не зумів. Сергій Климентьєв реалізував більшість і зробив рахунок 4:0 на користь "Сокола". Скоротити відставання господарі могли за п’ять хвилин до кінця третього періоду. Та після відеоповторів судді таки дійшли висновку – Дмитро Ісаєнко закинув ковзаном.

Ігор Карпенко сповна віддячив тренеру за довіру – голкіпер зробив перший шат-аут у фінальній серії.

Нагадаємо, перші два матчі фіналу ПХЛ пройшли у Броварах, а перемогу в обох поєдинках здобули гості - хокеїсти "Донбасу".

Після поразки донеччан рахунок у серії почав вирівнюватись - 2:1 на користь "Донбасу".