"Сокіл" у Вінниці здолав "Компаньйон"

Перша серія дербі за віце-чемпіонами
22 августа 2012г. 22:26

"Сокіл" став переможцем київського дербі, яке відбулося 22 серпня на арені ТРЦ "Мегамолл" у Вінниці.

Матч між віце-чемпіонами України та хокеїстами "Компаньйон-Нафтогазу" закінчився з рахунком 3:2 (2:1; 1:1; 0:0) на користь перших.

Ще на 46-й секунді поєдинку Руслан Безщасний з передачі Арсенія Бондарєва вивів "Сокіл" уперед. Однак вже через чотири хвилини Віктор Шаритон рахунок зрівняв, однак менш ніж за хвилину Бондарєв та Безщасний, які цього разу помінялися ролями, знову відновили перевагу "Сокола". Вже у середині другого періоду "нафтогазівці" знову відігралися завдяки голу Хомутова. А переможну крапку у поєдинку поставив все той же дует Бондарєв - Безщасний. На 37-й хвилині Арсеній оформив дубль.

У післяматчевих буллітах сильнішими виявились хокеїсти "Компаньйона". Шайби Борисенка ти Бризгалова залишилися без відповіді.

Також відзначимо, що по ходу зустрічі травмувалися двоє захисників "Сокола". У Дмитра Толкунова невелике розтягнення зв’язок, а у Сергія Суздаленка досить серйозна травма плечового суглоба. Вердикт лікарі поки ще не винесли, повідомляє прес-служба клубу.

Повторна зустріч двох столичних команд відбудеться 24.08.12 о 13:00 на арені "Термінал" у Броварах.