матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

"Сокіл" вже укомплектований на 95%

Бюджет команди цього сезону збільшиться

Бюджет київського "Сокола" у сезоні-2012/2013 буде більшим, ніж у попередньому сезоні. Про це каналу "Хокей" розповів головний тренер команди Олександр Годинюк.

"Сокіл" вийшов з відпустки на три тижні пізніше, ніж більшість інших команд ПХЛ, до того ж з табору віце-чемпіонів тривалий час не надходило жодної інформації. Однак за словами головного тренера, часу на повноцінну підготовку у киян достатньо.

"Я вважаю, що ми збираємося не пізно. Це свідоме рішення. Я бачу підготовку команди у семитижневому циклі", - заявив Годинюк.

Він розповів, що 23 липня команда збереться на медогляд, після цього з 25 липня проведе чотириденний втягуючий цикл. 30 липня "Сокіл" вирушить до білоруського Бресту, де пробуде на зборі до 16 серпня. У рамках підготовки до нового сезону кияни проведуть кілька товариських зустрічей: 14 серпня зіграють з львівськими "Левами", а 15-го - з "Брестом".

"23 розпочинаємо медогляд і 25 починаємо втягуючий цикл, який буде складатися з чотирьох днів, і після цього 30 виїздимо до Білорусі, у Брест на збір, який пройде до 16 серпня. 14 числа перед від’їздом до Києва ми зіграємо з "Левами" у Білорусі, а 15 - проти "Бреста"

Крім того Годинюк повідомив, що більшість вакансій в "Соколі" вже заповнена.

"Склад укомплектований вже на 95%. Повністю укомплектована лінія оборони, воротарська лінія поки у пошуку, а у нападі не вистачає десь одного-двох нападників", - відзначив наставник "Сокола".

Нагадаємо, що до складу віце-чемпіона України вже приєдналися форвард молодіжної збірної України Юрій Петранговський та екс-нападник гродненського "Нємана" Олексій Крутіков. Захист посилять росіяни: екс-гравець "Донбасу" Олексій Тєзіков, а також Олександр Гришин та Сергій Суздаленко.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
11:00
Бильярд. Премьер-лига Buffalo. Турнир "Платон STAR"
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров