Сегодня 3

"Сокіл" здійснив неймовірний камбек

"Компаньйон" закинув 4 шайби і програв
01 марта 2012г. 09:37

Перший матч плей-оф чемпіонату України між столичними "Соколом" і "Компаньйоном" нікого не залишив байдужим, бо глядачі побачили інтригуючий сюжет, десять закинутих шайб, а на десерт бійку між Сергієм Климентьєвим та Олексієм Вінокуровим.

Обидві команди розпочали зустріч доволі жваво, і вже перше вилучення закінчилося голом. Відзначився російський легіонер "Компаньйону" Іван Хомутов. "Соколи" не звернули уваги на концентрацію суперника, за що доволі швидко знову поплатилися. Чергове вилучення - і гості вдруге засмутили Костянтина Сімчука - 0:2.

Відіграти дві шайби переможець чемпіонату ПХЛ зумів зусиллями Олександрів - Яковенка та Матвійчука. Але "Компаньйон" наніс контрудар - Антон Росляков і Олексій Вінокуров знову вивели "червоно-білих" вперед з перевагою у дві шайби. 4:2 після другого періоду.

Аби врятувати зустріч, "соколи" кинули всі сили. І диво здійснилося. Підопічні Олександра Годинюка закинули чотири поспіль шайби, а головним героєм зустрічі став екс-енхаелівець Андрій Ніколішин, який оформив хет-трик протягом третього періоду. Неймовірний камбек "Сокола" і 6:4 у підсумку. Підопічні Олександра Годинюка вийшли вперед у серії – 1:0.