"Сокіл" знайшов заміну Сімчуку

У ворота киян стане голкіпер збірної Словенії

Місце у воротах столичного "Сокола" займе голкіпер збірної Словенії Андрій Хочевар.

За повідомленням прес-служба клубу, контракт з 27-річним словенцем вдалося підписати в результаті двотижневих переговорів.

"Всі ми нелегко пережили рішення Костянтина Сімчука закінчити хокейну кар’єру і тому до підбору нового голкіпера поставилися дуже серйозно. Адже "Сокіл" завжди славився своїми воротарями. Досить сказати, що ми розглядали ще кандидатури голкіперів зі Швеції, Північної Америки та Білорусі", - заявив з приводу підписання угоди з Хочеваром головний тренер "Сокола" Олександр Годинюк.

Минулий сезон воротар відіграв у складі французького "Анже". У 22 матчах за цей клуб він в середньому пропускав по 2,25 шайби за поєдинок.

Навесні цього року Хочевар уклав контракт з білоруським "Нєманом", але у зв’язку з новим регламентом ВЧБ, який не дозволяє іноземним хокейним голкіперам виступати у чемпіонаті, був змушений залишити табір гродненців.

Вихованець словенського хокею розпочинав свою професійну кар’єру на батьківщині у ХК "Олімпія" (Любляна), пізніше грав у австрійській Ерсте Банк Лізі за ХК "Єсеніце" та італійській Серії А за ХК "Понтебба".

З 1999 року голкіпер захищав ворота збірних своєї країни, починаючи з юніорської, потім перейшов у молодіжну команду, а потім зайняв місце на останньому рубежі національної збірної Словенії.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Смешанные единоборства
10:00
Новости партнеров
Новости партнеров