"Спартак" переміг ЦСКА на старті нового сезону

"Красно-білі" сильніші у столичному дербі
05 сентября 2012г. 22:12

Хокеїсти московського "Спартака" здобули перемогу над столичним ЦСКА в першому турі п’ятого чемпіонату Континентальної хокейної ліги.

Поєдинок двох московських команд на старті сезону завершився перемогою підопічних Андрія Сидоренка з рахунком 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). Єдину шайбу в матчі закинув Станіслав Жмакін на 23-й хвилині.

З самого початку матчу команди почали показувати швидкісний хокей, обмінялися кидками по воротах. Ближче до середини періоду відчутною перевагою заволоділи армійці. "Червоно-сині" частіше гостювали у чужій штрафній, а співвідношення по кидках за підсумками періоду становило 16 проти 11 на їхню користь.

Друга третина зустрічі розпочалася з атак "Спартака", які принесли результат на 23-й хвилині. Станіслав Жмакін викотився з-за воріт, Станя перший кидок форварда відбив, однак з добиванням того ж Жмакіна нічого вдіяти вже не зміг.

У завершальній двадцятихвилинці команди не скинули обертів, втрачаючи гольові моменти. За 40 секунд до закінчення матчу ЦСКА зняв воротаря і випустив шостого польового гравця, однак рахунок у підсумку так і не змінився.