Сегодня 9 4
Завтра 7 6

"Спартак" скаржиться на суддівство

Москвичам незрозуміле трактування правил

"Спартак" направить скаргу до КХЛ на суддівство в матчі чемпіонату КХЛ з ризьким "Динамо" (1:3), який відбувся 10 вересня, - інформує ИТАР-ТАСС.

"Червоно-білі" вважають, що на результат зустрічі безпосередньо вплинули три рішення арбітрів. У першому періоді у ворота "Динамо" арбітри не призначили штрафний кидок за фол проти Дерона Куінта (судді обмежилися двохвилинним вилученням). У другій 20-хвилинці рефері помилково наклали малий штраф на В’ячеслава Козлова за неспортивну поведінку і несправедливо покарали Михайла Юнькова, видаливши його на п’ять (великий штраф) і двадцять (дисциплінарний до кінця гри) хвилин за поштовх суперника на борт.

За допомогою скарги в клубі мають намір попросити начальника департаменту суддівства КХЛ Олександра Полякова пояснити трактування правил, бо, на думку керівників і тренерів "Спартака", судді в ідентичних епізодах приймають різні рішення.