матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Спартак" за гроші перейменує свою арену

"Сокольники" скоро зникнуть з карти Москви

Хокейний клуб "Спартак" близький до завершення переговорів з одним зі світових виробників автомобільних шин про перейменування палацу спорту "Сокольники".

В результаті угоди арена отримає нову рекламну назву, а московська команда поповнить бюджет кількома мільйонами доларів, пише російський "Forbes".

"Вирішальним став той факт, що у "Спартака" вироблена маркетингова стратегія на тривалий термін. На роль титульного спонсора палацу спорту розглядалося два кандидати. При однакових сумах наш вибір припав на шинну компанію, оскільки іміджева складова угоди дуже важлива, а обраний бренд нейтральний по відношенню до уболівальників", - розповів Роман Дубов, керівник Gator Sports Limited, яка була ініціатором угоди.

Сума угоди не називається, однак відомо, що, наприклад, Swedbank з 2008 року платить один мільйон євро на рік за назву футбольного стадіону в Стокгольмі. Компанія Siemens приблизно за три мільйони євро на 15 років викупила назву баскетбольного палацу в литовському Вільнюсі.

Відзначимо також, що ПС "Сокольники" побудований у 1956 році і вважається застарілим. При цьому партнери хокейного клубу зможуть отримати право на купівлю назви нової льодової арени "червоно-білих", після того як вона буде побудована.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
15:30
Экстремальный спорт
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров