Сейчас 6 3
Завтра 8 3

"Спартак" завершив Кубок мера перемогою

"Вітязь" програв на останній хвилині

У стартовому матчі заключного ігрового дня на Кубку мера Москви "Спартак" на останній хвилині додаткового часу вирвав перемогу у чеховського "Вітязя" 3:2 ОТ (0:1, 0:0, 3:1).

Чеховський клуб вигравав впродовж практично всієї гри. На 7-й хвилині шайбу закинув Туляков, а на 51-й Королюк перевагу подвоїв. Однак хокеїсти "Вітязя" не зуміли утримати переможний рахунок, пропустивши двічі в заключні шість хвилин основного часу. Спочатку Радівоєвич на 54-й розрив у рахунку скоротив, а на 58-й Губін рахунок зрівняв. На останній хвилині овертайму Едуард Левандовський ще раз засмутив Івана Касутіна і приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, "Спартак" завдяки цій перемозі набрав два очки і став на турнірі третім. "Вітязь" зайняв на Кубку мера останнє місце.