Сегодня 7 7
Завтра 10 7

США вибили збірну Росії з чемпіонату світу

Чинні чемпіони свій титул вже не захистять

Збірна США завдала нищівної поразки чинним чемпіону світу збірній Росії у чвертьфінальному поєдинку нинішньої світової першості.

Матч, що відбувся 16 травня у Гельсінкі, завершився з рахунком 8:3 (2:1, 2:0, 4:2) на користь американців.

Пол Штясни оформив дубль, закинувши першу та останню шайби у ворота росіян (11:53, 50:07). Крім нього у складі збірної США голами відзначились Ті-Джей Оши (12:43), Нейт Томсон (25:45), Алекс Гальченюк (37:31), Раян Картер (42:55), Джейком Троуба (48:11) та Девід Мосс (49:56).

У складі збірної Росії авторами закинутих шайб стали Олександр Світов (15:30), Олександр Овечкін (41:33) та Олександр Пережогін (43:40). При чому Овечкін зміг зіграти за свою національну команди на нинішній світовій першості лише матч, адже він лише напередодні приєднався до команди після того, як разом з "Вашингтон Кепіталз" припинив участь у Кубку Стенлі.

І стартовий голкіпер російської збірної Ілля Бризгалов, і Семен Варламов, що змінив його наприкінці другого періоду пропустили від американців по чотири шайби.

Отже, Росія свій виступ на чемпіонаті світу припиняє, а США зустрінуться у півфіналі з переможцем пари Швейцарія - Чехія.