Стемкос встановив новий рекорд "Тампи"

Команда бореться за потрапляння у плей-офф

Стівен Стемкос, закинувши шайбу в матчі проти "Філадельфія Флайєрз", встановив новий клубний рекорд "Тампа-Бей Лайтнінґ" - 53 шайби за сезон.

Загалом "Тампа" "блискавично" проводить кінцівку регулярного чемпіонату НХЛ - команда здобуває третю поспіль перемогу і не втрачає надії побитися до плей-офф.

"Треба просто продовжувати грати в свій хокей, бо ж шанс потрапити в плей-офф є, і його треба реалізовувати", - переконаний Стемкос.

Матч "Тампа-Бей" - "Філадельфія" закінчився з рахунком 5:3. Російський голкіпер "Флаєрз" Ілля Бризгалов ще у першому періоді двічі діставав шайбу з власних воріт. Спочатку відзначився Райан Мелоун у меншості, а потім рекордсмен Стівен Стемкос у більшості.

В другому періоді "Філадельфія" зусиллями Уейнна Сімондса і Метта Ріда паритет відновила. Та в заключній двадцятихвилинці гості були куди переконливішими. На три їхні шайби, льотчики відповіли лише однією.