Сегодня 9 4
Завтра 7 6

Суперник "Донбасу" вперше переміг на виїзді

"Медвешчак" продовжує переможну ходу

Новачок КХЛ хорватський "Медвешчак" здобув свою першу виїзну перемогу у регулярному чемпіонаті.

9 жовтня у Мінську команда із Загреба в овертаймі обіграла місцеве "Динамо" з рахунком 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0). На голи господарів у виконанні Андрія Стася (06:17) та Томаша Сурови (13:16) гості відповіли шайбами Раяна Веске (17:48), Бойд Кейна (26:33) та Джонатана Чічу (61:46).

Перемога для "Медвешчака" стала вже сьомою поспіль. Наразі команда має у своєму активі 25 очок і вийшла на четверту сходинку у Західній конференції.

"На виїзді ми ще не грали так добре. Але вдома ми граємо відмінно. Зараз ми в хорошій формі, і це впливає на нашу гру"
, - заявив після матчу головний тренер хорватського колективу Марк Френч.

Водночас мінське "Динамо", яке перебуває на передостанньому місці на Заході, цим матчем перервало свою серію з двох перемог.

Нагадаємо, що обидві команди є найближчими суперниками українського "Донбасу". Із "Медвешчаком" донеччани зіграють удома 11 жовтня, а "Динамо" прийме "Донбас" у Мінську 13 жовтня.