Новость

Суперники українців отримали наставників

| Хоккей

Польща укомплектувала тренерський штаб

Тренерський штаб принципових суперників збірної України - національної команди Польщі повністю укомплектований. Асистентами нового головного тренера збірної Польщі стали Яцек Плахта та Марек Зєнтара (на фото), повідомляє офіційний сайт польської асоціації хокею.

Обидва фахівці працюють у польських клубах - 43-річний Плахта у "Катовіце", а 42-річний Зєнтара у "Нови Тарг". Відзначимо, що у сезоні-2011/2012 Зєнтара став чемпіоном Польщі з командою "Санок".

Нагадаємо, що після невдалого виступу поляків на чемпіонаті світу-2012 у групі В першого дивізіону з посади головного тренера команди був звільнений Мар’ян Пиж, місце якого зайняв Томаш Рутковські, який протягом багатьох років очолював молодіжні збірні країни.

Збірна Польщі є суперником збірної України у передкваліфікаційному турнірі на Олімпійські ігри-2014. Турнір серед команд групи H відбудеться у Києві 8 – 11 листопада 2012 року.

Крім того збірні двох сусідніх країн позмагаються наступного року на чемпіонаті світу у групі Б першого дивізіону, який пройде у Донецьку.

Комментарии (0)
Новости партнеров