Сейчас 1 1
Завтра 15 8

Сутер та Парізе вирішили долю матчу з "Калґарі"

Новачки "Міннесоти" нарешті показують гру

Гол у овертаймі американського нападника "Міннесота Вайлд" Зака Парізе вирішив долю домашнього матчу проти "Калґарі Флеймз" у регулярному чемпіонаті НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 26 лютого, закінчився з рахунком 2:1ОТ (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) на користь господарів льоду.

У першому періоді Алекс Тенгуей вивів гостей вперед (10:18), і лише за 4:19 до кінця матчу Джейсону Закеру вдалося врятувати поєдинок і перевести його у овертайм, в якому Парізе знадобилося лише 27 секунд на те, щоб закинути переможну шайбу.

Під час обох взяттів воріт Джоя Макдональда партнерам по "Міннесоті" асистував захисник Раян Сутер, якого як і Парізе "Вайлдс" підписали влітку минулого року. При чому обидва хокеїсти обійдуться клубові загалом у майже 200 мільйонів доларів, однак наразі не відрізняються високими показниками.

"Якщо ви думаєте, що ми купуємо двох гравців, і все змінюється - вони відкривають нам ворота, ми одразу потрапляємо до плей-оф, то в реальному житті так не відбувається. Це важко. Ви мусите зробити ще чимало речей, щоб досягати результатів"
, - заявив після матчу головний тренер "Міннесоти" Майк Йео.

Додамо, що після цього матчу "Міннесота" з 20 очками йде одинадцятою на Заході, а "Калґарі" з 18 балами розташувалося сходинкою нижче у цій же конференції.