Вчера 12 5
Завтра 10 7

Світов дискваліфікований на 5 матчів

Нападник "Салавату" невдало зупинив суперника

У третьому періоді матчу СКА - "Салават Юлаєв" форвард уфимців Олександр Світов грубим прийомом "коліно в коліно" зустрів форварда СКА. Суддівсько-дисциплінарний комітет КХЛ вирішив покарати хокеїста п’ятиматчевою дискваліфікацією, повідомляє  сайт КХЛ.

СДК прийняв рішення залишити без змін великий плюс дисциплінарний до кінця гри штраф (5+20 хвилин), накладений на Світова. Регламент КХЛ за подібне порушення передбачає суворе покарання - пропуск від 0 до 5 матчів. СДК виніс хокеїстові максимально можливе покарання - п’ятиматчеву дискваліфікацію.

Нагадаємо, що матч між СКА та "Салаватом" завершився розгромною перемогою пітерців із рахунком 7:2.