Сегодня 3

"Сєвєрсталь" розгромила "Автомобіліст"

Хокеїсти з Череповця не знають поразок
31 августа 2012г. 20:57

Череповецька "Сєвєрсталь" забезпечила собі перше місце на "Відкритому Кубку Донбасу", без труднощів здолавши екатеринбурзький "Автомобіліст" 5:1 (3:0, 1:1, 1:0).

Вже на 27 секунді поєдинку Столяров вивів "Сєвєрсталь" вперед - 1:0. На 16-й хвилині після помилки воротаря "Автомобіліста" рахунок подвоїв Бергфорс - 2:0. Коли до кінця періоду залишалися лічені секунди, Рязанцев потужним кидком відправив у ворота суперника третю шайбу.

На початку другого відрізку Страці вдалося перервати "суху" серію Кошечкіна та скоротити відставання - 3:1. Однак на 28-й хвилині Казіонов, після передачі Лаакса, відновив перевагу у три шайби - 4:1. А за 50 секунд до кінця матчу гарматним пострілом від своїх воріт Рязанцев поставив переможну крапку у поєдинку - 5:1.