Новость

Тафгай "Філадельфії" пішов зі спорту

| Хоккей

Після травми він так і не відновився на всі сто

Хокеїст "Філадельфія Флайєрз" Ян Лапер’є офіційно оголосив про завершення кар’єри гравця.

Форвард, якому нещодавно виповнилося 38 років, оголосив про своє рішення у вівторок. Лапер’є повністю пропустив останні два сезони у НХЛ, намагаючись відновитися після струсу мозку, отриманого ним у 2010 році. Тоді хокеїстові влучили шайбою в обличчя в п’ятому матчі серії першого раунду Кубка Стенлі проти "Нью-Джерсі". Він отримав серйозний перелом лицьової кістки, що знаходиться поруч з очницею, проте менш ніж через місяць спробував повернутися на лід, провівши ігри в двох заключних стадіях плей-офф.

Нинішнього літа контракт гравця з "льотчиками" закінчувався, і він вирішив завершити кар’єру.

"Це швидкий спорт і жорсткий. Повернутися на лід у моєму стані - це було б нечесно по відношенню до моєї сім’ї і до" Флайєрз". Я почуваю себе непогано, але не на сто відсотків здоровим, особливо враховуючи, що мені 38 років", - пояснив своє рішення хокеїст.

За свою кар’єру Лапер’є грав у "Сент-Луїсі", "Нью-Йорк Рейнджерз", "Лос-Анджелес Кінґз", "Колорадо" та "Філадельфію". Найбільш вдалим для форварда видався сезон-2005/06, коли, виступаючи за "Евеланш", він записав на свій рахунок 21 шайбу та 24 результативних паси. Всього ж хокеїст провів у НХЛ 1083 матчі, в яких набрав 336 (121 +215) очок.

У 2011 році Лапер’є був удостоєний Masterton Trophy - призу за відданість хокею.

Комментарии (0)
Новости партнеров