Такої збірної Канади на Кубку Шпенглера ще не бачили

Гравці НХЛ через локаут можуть допомогти вітчизні

Гравці НХЛ можуть допомогти збірній Канади на різдвяному Кубку Шпенглера, який з 26 по 31 грудня пройде у швейцарському Давосі.

Швейцарська ліга єдина, яка робить паузу під час різдвяних свят, тому на цьому щорічному турнірі Канаду зазвичай представляють хокеїсти, які виступають у Швейцарії, пише видання "Toronto Sun".

Цього року через локаут у НХЛ канадська хокейна діаспора у альпійській країні значно розширилася. Таким чином, "Хокей Канади" може залучити до своєї команди Тайлера Сегіна ("Бостон"), Логана Кутюра ("Сан-Хосе"), Патріса Бержерона ("Бостон"), Брукса Лейча ("Вашингтон") та Майкла Дель Дзотто ("Рейнджерз"), які наразі виступають у Швейцарії.

Крім того центрфорвард "Оттави" Джейсон Спецца, який під час локауту у НХЛ є гравцем "Рапперсвіля", вже сам висловив бажання допомогти рідній збірній на турнірі.

Також у збірній залишають місце і для зіркового нападника "Піттсбурга" Сідні Кросбі, який останнім часом також замислився про працевлаштування за океаном.

Тренером канадської збірної стане колишній енхаелівець та наставник фарм-клубу "Торонто" у АХЛ Дуг Шедден, який наразі працює з швейцарським "Цугом".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров