"Тампа" і "Сан-Хосе" зіграли як джентльмени

При цьому команди закинули 11 шайб
17 февраля 2012г. 15:01

Одинадцять закинутих шайб і лише вісім хвилин штрафу протягом усієї гри - це джентльменська гольова феєрія у поєдинку між "Тампа-Бей" та "Сан-Хосе".

Головним героєм зустрічі став юний талант блискавок – Стівен Стемкос. На його рахунку дві закинуті шайби та дві результативні передачі. Загалом за сезон двадцятидворічний канадський нападник набрав уже шістдесят шість очок. Наразі він посідає третю позицію у списку найкращих снайперів ліги. А його клуб цієї ночі, хоч і в овертаймі, але все ж таки переміг.

Стемкос став другим асистентом для Мартіна Сен Луї, який закинув переможну шайбу за тридцять секунд до завершення додаткової п’ятихвилинки. У підсумку – 6:5, і "Тампа-Бей" з тринадцятої сходинки Східної конференції піднялася на одинадцяту. "Сан-Хосе", попри поразку залишається лідером тихоокеанського дивізіону, й обіймає третє місце на заході.

"Нью-Йорк Рейджерз" українця Руслана Федотенка зазнав чотирнадцяту поразку у регулярній першості. Образили лідера східної конференції хокеїсти з Чикаго. "Філадельфія" декласувала "Баффало" – 7:2. На дві шайби менше "Сент-Луїс" закинув у ворота "Айлендерз". "Вінніпеґ" у серії булітів здобув перемогу над "Міннесотою". А "Даллас" в овертаймі взяв два очки у грі з "Калґарі".