Ткаченко: Виграв той, хто виявив характер

Хокеїсти "Динамо" виконали тренерську настанову

Хокеїсти "Динамо" на перший період проти "Компаньйона" вийшли непідготовленими, але добре, що у підсумку команда досягла позитивного результату. Про це після матчу заявив тренер воротарів "біло-блакитних" Сергій Ткаченко.

"

Гра була хороша. Будь-яка команда могла перемогти, але виграв той, хто виявив характер. Незважаючи на хороший настрій, на перший період ми вийшли не зовсім

готовими. Ми витримали стартовий шторм і змогли переломити хід гри у середині першого періоду. Третій період відіграли добре. За рахунку 2:1 все може трапитися, але
хлопці чітко відіграли. Варто знову відзначити Жаботинського, який, як і у минулому матчі, здорово відіграв. Команда грає інакше, коли знає, що воротар врятує
", - підкреслив Ткаченко.

Також тренер додав, що команда вже готується до наступного матчу  регулярного чемпіонату проти "Беркута".

"

Будемо підтримувати свій темп, оскільки вигравати завжди добре. Приємно, що на виїзді здобули дві перемоги, втратили лише одне очко. З чудовим настроєм підходимо до наступних ігор. Я думаю, рідні стіни і підтримка вболівальників нам теж допоможуть, будемо налаштовуватися
", - зазначив Ткаченко.

Нагадаємо, що напередодні "Динамо" у матчі регулярного чемпіонату перемогло "Компаньйон" з рахунком 2:1.