Томас зазнав другої травми за два тижні (відео)

Без нього команда програла за булітами
23 октября 2013г. 11:01

Голкіпер-ветеран "Флорида Пантерз" Тім Томас через травму достроково завершив свою участь у матчі регулярного чемпіонату НХЛ проти "Чикаго Блекгоукс", що відбувся 22 жовтня.

Як повідомляє офіційний сайт ліги, у воротаря - травма "нижньої частини тіла". В третьому періоді Томас невдало приземлився, роблячи сейв, і за першої ж зупинки у зустрічі покинув майданчик.

За три хвилини до кінця основного часу місце у воротах "Флориди" зайняв Джейкоб Маркстром, який відстояв "на нуль", однак пропустив дві шайби у серії післяматчевих булітів. В результаті "Пантерз" поступилися чинному володарю Кубка Стенлі з рахунком 2:3Б.

Нагадаємо, що Томас вже пропустив чотири матчі своєї команди у нинішньому місяці після того, як 8 жовтня у поєдинку з "Філадельфія Флаєрз" зазнав травми паху. У команді заявляють, що його нинішнє ушкодження з попереднім не пов’язане.