Новость

Топ-бомбардири КХЛ були безсилими проти "Трактора"

| Хоккей

На Сході змінився лідер

Нападник нижегородського "Торпедо" Дмитро Макаров попри поразку його команди від "Трактора" очолив список бомбардирів КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 17 жовтня на арені "Трактор" у Челябінську, закінчився перемогою господарів з рахунком 6:3 (0:2 3:0 3:1).

На 14-й та 19-й хвилинах зустрічі Мартін Тьорндерг двічі вразив ворота "Трактора", а Дмитро Макаров в обох епізодів виступив у ролі асистента. Ще одну шайбу хокеїстам "Торпедо" вдалося закинути вже на 51-й хвилині, коли вони вже програвали 2:4. Тоді відзначився Руслан Зайнуллін.

У господарів шайби на свій рахунок записали Євген Катічев (31-а хвилина), Дерон Куінт (38-а), Костянтин Панов (40-а), Петрі Контіола (54-а), а Максим Якуценя відзначився дублем (44-а та 58-а).

Відзначимо, що Макаров завдяки двом результативним передачам у цьому матчі набрав 21 (5+16) очко. На третьому місці йде його партнер по команді Мартін Тьорндерг, у нього 19 (12+7) очок, а між ними розташувався форвард ЦСКА Олександр Радулов з 20 (8+12) очками.

До речі після цієї перемоги над "Торпедо" челябінський "Трактор" перебуває на першій сходинці у турнірній таблиці Східної конференції. У команди наразі 34 очки у 16 іграх, тоді як у "Сибіру" 31 очко, і новосибірці перебувають на другому місці.

Комментарии (0)
Новости партнеров