Топ-бомбардири КХЛ були безсилими проти "Трактора"

На Сході змінився лідер

Нападник нижегородського "Торпедо" Дмитро Макаров попри поразку його команди від "Трактора" очолив список бомбардирів КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 17 жовтня на арені "Трактор" у Челябінську, закінчився перемогою господарів з рахунком 6:3 (0:2 3:0 3:1).

На 14-й та 19-й хвилинах зустрічі Мартін Тьорндерг двічі вразив ворота "Трактора", а Дмитро Макаров в обох епізодів виступив у ролі асистента. Ще одну шайбу хокеїстам "Торпедо" вдалося закинути вже на 51-й хвилині, коли вони вже програвали 2:4. Тоді відзначився Руслан Зайнуллін.

У господарів шайби на свій рахунок записали Євген Катічев (31-а хвилина), Дерон Куінт (38-а), Костянтин Панов (40-а), Петрі Контіола (54-а), а Максим Якуценя відзначився дублем (44-а та 58-а).

Відзначимо, що Макаров завдяки двом результативним передачам у цьому матчі набрав 21 (5+16) очко. На третьому місці йде його партнер по команді Мартін Тьорндерг, у нього 19 (12+7) очок, а між ними розташувався форвард ЦСКА Олександр Радулов з 20 (8+12) очками.

До речі після цієї перемоги над "Торпедо" челябінський "Трактор" перебуває на першій сходинці у турнірній таблиці Східної конференції. У команди наразі 34 очки у 16 іграх, тоді як у "Сибіру" 31 очко, і новосибірці перебувають на другому місці.