"Торонто" врятувала шайба в овертаймі

Аутсайдер "Едмонтон" боровся до останнього

"Торонто" нині втрачати очки зась, а тому матч з одним із аутсайдерів Заходу "Едмонтоном" кленові листки розпочали жваво. Не минуло й хвилини від стартового вкидання, а вони вже передували в рахунку. Це Джефрі Лупул кинув між щитків Ніколаю Хабібуліну.

Минає менше хвилини і Метью Ломбарді спрямовує каучуковий диск знову ж в те саме місце, тобто між шитків Хабібуліну чітко в сітку воріт "Едмонтону" і робить рахунок 2 – 0 на користь "Торонто".

Щоправда Бен Ігер, майстерно замкнувши передачу Леннарда Петралла, швидко розрив скоротив до мінімуму. А в середині вже другого періоду Тейлом Хол зігравши на добиванні зробив його рівним 2 – 2.

Найцікавіше лишилося на третій ігровий відрізок: спершу клацнув від душі Джек Гардінер і знову вивів "Торонто" вперед, згодом, за 4 хвилини до сирени відзначився Джордон Еберле і перевів гру в овертайм. Він тривав дві хвилин, аж доки Тім Коннолі не підправив кидок партнера і подарував перемогу своєму клубу з підсумковим рахунком 4 – 3.

В інших матчах ігрового дня "Піттсбург" поступився "Анагайму" 1 – 2, "Флорида" була бита "Оттавою" 2 - 6, а "Ванкувер" переграв "Колорадо".