"Торос" виграв Вищу хокейну лігу

"Рубін" боровся п’ять матчів

Нєфтєкамський "Торос" став переможцем Вищої хокейної ліги сезону-2011/12.

Уральська команда здобула перемогу у фінальній серії плей-офф проти тюменського "Рубіна" (4-1).

У середу в Тюмені уральська команда здобула вирішальну, четверту у серії, перемогу над місцевим "Рубіном". Зустріч закінчилася в овертаймі з рахунком 2:1.

У складі "Тороса" переможний гол забив Сергій Ємелін (77-а хвилина), а в кінцівці третього періоду відзначився Станіслав Голованов (57). У "Рубіна" на початку першого періоду шайбу закинув Ремір Хайдаров (6).

Комісія з визначення кращих хокеїстів чемпіонату ВХЛ на підставі статистичних результатів і аналітики спеціальних експертів визначила найкориснішого гравця плей-офф. Ним став кращий бомбардир "Тороса" Голованов з результатом 20 (8 +12) очок за підсумками 16 зустрічей.