"Торпедо" програє третій матч поспіль

У "Амура" - три перемоги і одна поразка
10 сентября 2012г. 16:41

Хокеїсти хабаровського "Амура" у серії буллітів завдали чвертьфіналісту минулої першості - нижегородському "Торпедо" третьої поспіль поразки у регулярному чемпіонаті КХЛ.

Ігровий час зустрічі, що пройшла у Хабаровську, закінчився з рахунком 2:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0). У складі "Амура" відзначилися Олександр Осипов (12-а хвилина) та В’ячеслав Литовченко (27). У нижегородців голи на рахунку Михайла Варнакова (14, булліт) та Петра Щасливого (57).

Переможний булліт виконав Міка Пюеряля.

Таким чином, за підсумками чотириматчевої домашньої серії "Амур" здобув три перемоги, а програв лише одного разу.

У наступному матчі хабаровська команда 13 вересня зіграє у гостях з "Атлантом", а "Торпедо" на наступний день прийме удома ярославський "Локомотив".