Сегодня 3

"Трактор" громить "Ак Барс" і йде далі

Команда пробилася у фінал Сходу КХЛ
24 марта 2012г. 22:12

У півфінальному матчі плей-офф Східної конференції КХЛ челябінський "Трактор" в Казані розгромив місцевий "Ак Барс".

Підвалини перемоги заклав Костянтин Панов. Наприкінці першого періоду форвард відкрив рахунок у матчі. До слова, "Трактор" тоді перебував у меншості.

Наступного взяття воріт довелося чекати аж до третьої двадцятихвилинки. Саме на її початку Даніс Заріпов паритет відновив. А потім фантастичне соло видав Євген Кузнєцов. Три суперника попереду – не питання, пройшов і кинув з незручної руки. Як виявилося, ця шайба стала переможною, бо ж "білі барси" більше закинути не змогли.

А от челябінці ще двічі вразили ворота господарів. Спочатку відзначився Петрі Контіола, а вже на останній хвилині Євген Кузнєцов закидає в порожні ворота і оформлює дубль.

В підсумку 4:1 на користь "Трактора", який перемагає в серії 4:2 і виходить до фіналу Східної конференції. Там на команду вже чекає омський "Авангард".