Вчера 12 5

"Трактор" розгромлений швейцарським "Лугано"

"Магнітка" вдруге б’є "Ак Барс"

Клуби КХЛ у середу провели чергові контрольні поєдинки в рамках підготовки до сезону-2013/2014.

Челябінський "Трактор", що перебуває на передсезонному зборі у Швейцарії, зіграв з місцевим "Лугано" і поступився йому з великим рахунком 1:5.

Єдину шайбу у челябінців закинув Євген Кузнєцов. Господарі три з п’яти шайб провели, граючи в більшості.

Водночас у Магнітогорську відбулася друга товариська гра між місцевим "Металургом" та казанським "Ак Барсом". Як і у першому поєдинку, перемогу святкували господарі. Цього разу вони переграли суперника з рахунком 5:4.

Гості відкрили рахунок на 10-й хвилині першого періоду - відзначився форвард Олександр Бурмістров, а ближче до першої перерви захисник Олександр Осіпов подвоїв перевагу казанців.

У третьому ж періоді було закинуто сім шайб. У "Магнітки" відзначились Антон Шенфельд, Богдан Потєхін і колишній багаторічний лідер казанців Даніс Заріпов, а Денис Казіонов оформив дубль. У "Ак Барса" влучні кидки на рахунку Іллі Нікуліна і все того ж Бурмістрова.

Празький "Лев", що продовжує підготовку до сезону у Фінляндії, в контрольному матчі завдав поразки місцевому "Лукка". Зустріч закінчилася з рахунком 5:4.

У пражан відзначились шайбами Якуб Накладал, Мікко Мяєнпя, Томаш Кубалік, Ерік Крістенсен та Іржі Новотни.