"Трактор" зупинився у Ханти-Мансійську

"Юґра" впоралася з лідером своєї конференції

Один з аутсайдерів Сходу КХЛ "Юґра" у овертаймі здобула перемогу у лідера конференції челябінського "Трактора".

Матч, що пройшов 18 листопада у Ханти-Мансійську, закінчився з рахунком 2:1ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) на користь господарів. Перемого їм принесли голи Станіслава Бочарова на 26-й хвилині та Марека Трончинськи на 62-й.

Єдину шайбу "Трактора" на 57-й хвилині закинув Євген Катичев.

Таким чином, перервалася переможна серія челябінського клубу, яка тривала вже протягом чотирьох матчів, а "Юґра" продовжила свою традицію вдалих виступів проти "Трактора".

Челябінцям (53 очки), попри поразку, вдалося зберегти своє перше місце у Східній конференції. "Юґра" з 35 очками наразі йде 10-ю, і від заповітної зони плей-оф її відділяють три очки.